Život v Dark Forestu

15. února 2013 v 17:45 | Beck

Život v Dark Forestu

Každé bytosti si tu žijí jinak. V tomto článku bysme chtěli shrnout to, jak tady bydlí, jaké jsou mezi nimi vztahy, čím se živí atd. Napsané to je opravdu stručně a je dobré si to přečíst, abyste věděli, jak to tu vlastně funguje.

Jak už bylo řečeno každá z ras má svého vůdce. Všichni vůdci ras jsou v míru, i když se někdy nemusí pohodnout a třeba se i nemají moc v lásce.


Elfové mají nejblíž k jejich bohyni Eywě, proto jejich domy sídlí co nejblíž ke 'Stromu duchů'. Elfové se pohodnou s každou rasou, s žádnou nemají problém.
Noční elfové žijí v té světlejší části, než kde žijí krvaví elfové. Když se noční elfové přemění živí se především vzácným ovocem, které si předem musí vyhledat, toto ovoce jim dodává energii, tak jako dodává krev zvířat energii krvavým elfům.

Víly jsou velmi mírumilovné, tím pádem se také se všemi pohodnou. Víly žijí většinou u stromové prosvětlené části plné květin. Jsou velmi spokojené a snaží se být příkladem pro ostatní svým milým a obětavým chováním. Energii sbírají z druhu jedlé květiny, která vypadá jako růže a zvonek dohromady. Je bílofialová a chutná jako směs lesního ovoce.

Dryády žijí většinou u svého stromu, o který se starají. Někdy se nepohodnou s šusty, ale jinak jsou s ostatními tvory zcela v míru. Energii čerpají ze svého stromu různými způsoby. Když jsou přeměněny tak několika minutovým převtělením do něj a když přeměněni nejsou tak jednoduše ručně.

Najády žijí, co nejblíž vodě ze které také berou energii, menší styk s vodou jim umožní nabrat aspoň trochu energie. Čím déle vodu z energie čerpají tím větší pak je. Najády se také nepohodují se šusty, ale nevadí jim.

Vlkodlaci se usadili dál od vody, jednoduše protože ji moc nemusí, žijí ale na místě, kde se dá také lehce sehnat potrava. Energii berou v podstatě ze všeho, co sní, jelikož vlkodlaci energie potřebují hodně, protože jí brzo spotřebují. Vlkodlaci nemají rádi Najády a Sirény, jednoduše tvory spojeny s vodou.

Sirény žijí naopak také co nejblíž vodě, ne ale co nejblíž jezírkám, potokům atd. jako Najády, ale blíže k moři. Rády si jen tak volně plavou nebo leží na kamenech. Sireny jsou velmi provokativní, nejenom že se moc nemusí s Vlkodlaky, ale také s Poltergeisty a Našeptávači. Sirény berou energii z mořských plodů.

Dragenguardi pobývají v domcích na skále, protože tam jsou nejvýše oblakům a cítí se tam volní, ale také mají přehled o celém Dark forestu, jelikož jsou jeho bojovníci. Energii do boje čerpají z létání. Pohodnou se se všemi, co tady žijí.

Banshee mají domky v bažinatější části lesa. Energii čerpají přes jejich vlasy, ale nikdo neví přesně jak. Banshee se pohodnou se všemi, kteří tu jsou, ale také jim je milé všechny využívat. Nikdy nemůžete Banshee naplno věřit, i když některé jsou jiné.

Trollové žijí převážně v jeskyních, kde mají vybudované své domky. Energii čerpají právě z kamene (tzn. že když se spojí s kamenem mohou z něj načerpat energii). Trollové nemají v lásce Branshee, protože nechtějí být ovládáni jejich kvílením, to samé u našeptávačů, kteří mají hypnozu.

Poltergeisti se usadili mimo vodu a stromy čili na rovinatou plochu. Jak už bylo řečeno rádi hážou s předměty nebo je schovávají, tyhle naschvály dělají v podstatě úplně všem, protože to je prostě jejich vrozená zábava. Energii nabírají ze spánku.

Šusti, žijí v té nejvíc zalesněné části, kde si střádají své poklady. Z těch největších pokladů nabírají energii, proto je středí jako oko v hlavě. Mají rádi všechny tvory, ale když to na ně příjde tak vezmou cokoliv komukoliv.

Našeptávači žijí ve stinné části lesa, kam si často zvou i ty jejich 'oběti'. Rádi se zdržují v depresivním prostředí. Energii nabírají klasicky z toho, co dělají. Čili z toho k čemu dohání určitou osobu. Tímto se jako přeměnění i živí.

Každý měsíc (3/4 měsíce naše) se koná tzv. obřad uctívání bohyně Eywy. Mají ho na starosti vůdce elfů. Patří k tomu řeč a samotný obřad.

-Mělo by to být snad vše, je to stručné, jednoduché a zkuste se podle toho i trošku řídit, není to na škodu-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama