Rosalie Jesica Wings

22. února 2013 v 23:08 | Beck
Vaše přezdívka: Pecka
Blog: czandsk-love1d.blog.cz
Jméno a příjmení: Rosalie Jesica Wings
Rasa: Vlkodlak- vůdce

Věk: 223 jako vlkodlak, jako člověk 18
Číslo domu v kterém budete bydlet: Dům č.2
Povaha: Výbušná a náladová na toho kdo ji štve, ale jinak hodná a milá. Dobře se cítí jen mezi svými a v kolektivu je trochu uzavřená. Je dobrý týmový hráč, to jediné jí asi nedělá problém. Jen málo kdo se k ní dostane tak blízko, aby mu řekla vše o svém životě, dobrodružství a osudu. Jediné, co ji dokáže zklidnit je hudba. Miluje hudbu. Nemá ráda stresové situace a většinou, to psychicky nezvládne a pořádně vybuchne. Na své opravdové přátele je ale usměvavá, milá, citlivá a příjemná. Co opravdu dokáže její náladu pokazit, jsou pavouci. Jako člověk nesnáší pavouky a jako vlk se jim mstí za jejich ošklivost. Ráda improvizuje a objevuje nové věci. Je strašně zvědavá. Dokáže se ve všem pořádně porýpat a to se jí mnohdy nevyplatí. Na venek vypadá jako drsňačka, ale uvnitř je jako růže. Křehká a krásná.
Záliby: Ráda zpívá, kreslí, hraje na kytaru, čte si a poslouchá muziku. Ráda si také píše deník. Její největší koníček je ale street dance. Už jako malá chodila tancovat. Balet ji moc nebavil a proto si vybrala street. Rodiče ji v tom podporovali. Velice ráda spí a potom dostatečně využívá načerpané energie.
Historie: Narodila se jako obyčejné dítě, do úplně obyčejné rodiny v Londýně. V ničem nevynikala až na tanec. Její dětství bylo normální, jako každého dospívajícího mladého angličana. Nikdy neměla moc přátel. Nastal den jejich 18 narozenin. A Osud jí do života přivál pár podivuhodných přátel. S nimi prožila jen samou párty, alkohol a kluky. Ale díky nim také zjistila, že existuje i jiný druh lidí, než jen smrtelníci. Její kamarádi jí nakonec všechno řekli. Byli to vlkodlaci. Všechno se o nich dozvěděla. Bylo to úžasné a toužila potom, stát se vlkodlakem, jako byli její přátelé. Nejvíc se jí zamlouvala Kathy. Stala se její nejlepší přítelkyní. To s ní se rozhodla, že se přemění. Jednou večer, když její rodiče i s mladším bratrem Andrewem rozhodli odjet k babičce, připravila se na přeměnu. Bylo přesně 5 hodin odpoledne, když ji Kathy kousla. Prvně to strašně bolelo, svíjela se v bolestech na pohovce, nakonec si pamatuje jen chlad, strach a prázdno. Po 24 hodinách se probrala. Pořád byla na živu. Věděla, že se jí od základu změnit svět. Postupem času si rodiče začali všímat, že se nějak nemění. A prot se rozhodla opustit město. Byla volná. Měla celý dlouhý život před sebou. Nastal den odchodu. Rodičům napsala krátký vzkaz a nechala ho na stole. S Kathy a ostatními utekla pryč. Procestovali mnoho míst a jelikož se vlkodlaci začali objevovat častěji, lidé na ně pořádali lov. Bylo jich čím dál méně a nakonec zbyla jen ona a Kathy. Spolu se toulali světem, až zavítali do Dark Forestu, kde se rozhodli zůstat...
Galerie:
jako vlk:


Dům

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama