Paradox "Chris" Marcii

24. února 2013 v 10:10 | Beck
Nick: M.
Blog: adromalius.blog.cz
Jméno a příjmení: Paradox "Chris" Marcii
Rasa: Našeptávač- Hlavní našeptávač

Věk: 20
Dům ve kterém budete bydlet: Dům č.2
Povaha: Hlavním kladem, ale i záporem jeho povahy je upřímnost. Někomu to vadí, někdo to na něm miluje. To ale neznamená, že nedokáže být prolhaný, lže celkem často a dělá to jen a jen pro své dobro, jak by řekl. Přece holce, která se mu líbí, neřekne, že rozhodně nikdy nebude jediná. Sám si nedokáže představit, že by někdy chodil s jednou holkou a neměl u toho nějakou bokovku, vztahy nikdy nepokládal za věc, která by se měla udržovat. Vztahy s holkama, co má, pro něj nejsou důležité. Problém nastane, když se zamiluje. To se za celý jeho život stalo ale jen jednou, takže s tím ani nepočítá. To pak bývá žárlivý a nedovede strávit, když se jeho holka vídá s jinými kluky. Prostě ji chce mít celou pro sebe a nehodlá ji někomu ani půjčovat. Protože ho ale ta jeho jediná milovaná odkopla s tím, že pro ni není dost dobrý, přestal počítat s tím, že potká někoho jí podobného. S lidmi se dovede rychle seznámit, ale jeho pravidlem je, že nikdy neleze on za tím druhým. Pokud ho někdo chce poznat, může za ním přijít i sám. Jeho velkým koníčkem je plavání, pokládá to spíše za odreagovačku než za sport. Alespoň jednou týdně ho v bazénu najdete.
Zájmy: Jeho velkým koníčkem je plavání, pokládá to spíše za odreagovačku než za sport. Alespoň jednou týdně ho v bazénu najdete. Rád si běhá po venku aby si udržel kondičku. Sem tam si však i rád zajde ven nebo si dá cígo.
Historie: Narodil se 13. května, rok si dokážete vypočítat, v Londýně, hlavním městě Anglie.Narodil se jinde než jeho brátři. Celý svůj život prožil právě tam, takže má znatelný britský přízvuk, po kterém touží nemálo Američanů či Australanů. Na základní škole nebyl zrovna oblíbený, prošel si i šikanou, takže základku změnil ve své páté třídě. Zbytek základní školy dochodil již v té nové, tam už byl spokojený. Nikdo ho nešikanoval, ale třídní oblíbenec z něj také nebyl. Když se dostal na střední školu, byl opravdu rád a hodlal ji celou dostudovat, ale kvůli jistým problémům, se kterým se nejspíš nikomu nebude svěřovat, s ní musel skončit. Teď už by na střední asi nešel, takže je jenom se základkou a všechno mu financuje jeho rodina. Jeho otec získal výbornou pracovní nabídku právě v Austrálii, on a jeho bráchové nechtěly tak šly bratři vlastní cestou. Tam si zařídily bydlení internátu přihlásily se na školu. Občas si přivydělává brigádami, takže se má... víc než dobře. No docela...pak umřely jeho bráchové tak šel jinam.

Dům


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | 15. března 2013 v 14:27 | Reagovat

Paradox, to mi něco říká... :D a Chrisik..? Není náhodou M jako Miki? :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama