Melissa Missy Collins

15. února 2013 v 23:22 | Beck
Nick: Becky
Blog: tento
Jméno a příjmení postavy: Melissa Missy Collins
Rasa: Noční elf- vůdkyně

Věk: Neznámý
Bydlení: Pokoj elfích vůdců
Povaha: Missy už podle vzhledu vypadá na takovou tu rebelku, kterou také kdysi byla. Byla taková, dokud nezjistila, že je elfka z rodu Collinsů. Nyní je její povaha jemnější. Je milá a přátelská. Snaží se každému vyjít vstříc. Ráda ostatním pomáha. Celkově je taková ta přívětivá povaha, i když občas má své chvilky. Je paličatá, když si něco vezme do hlavy jednoduše si za tím stojí. Někdo by řekl, že je trochu namyšlená. Ano i to je pravda. To s ní udělalo prostředí, kde vyrůstala. Ale takhle se chová spíš povrchně v jádru taková není. K lidem které úplně nezná a nelíbí se jí, se chová většinou opovrhovačně, ale tuhle vlastnost se snaží ze svého života vytlačit, protože vůdkyně by se takto chovat nemohla. Na závěr je také velmi oddaná a ochotná. Jednoduše je ta, která jde tvorům v Dark Forestu příkladem, není zlá ani nic takového, jednoduše ta hodná.
Zájmy: Missy miluje zvířata jakéhokoliv druhu, tráví s nimi co možná nejvíc času. Ráda s nimi komunikuje i tak, že se v ten určitý druh zvířete přemění. Miluje čas trávený v přírodě, kde se cítí dobře. Nezdá se to, ale Missy je velká milovnice tance, ano možná se to na vedoucí vůbec nehodí, ale jí to nevadí, je do tance přímo blázen, tak jako je blázen do sportů,to proto má pořád tak skvělé tělo už po několik staletí. Ráda je také ve společnosti, ať už větší nebo menší. Co se jí také moc líbí uctívání Eywy, které má s její společnicí na starosti, opravdu ji to baví. Baví ji na tom hlavně všechny ty přípravy a potom samotný obřad, který vykonávají. Tohle je práce pro kreativní duši, kterou ona opravdu má.
Historie: Missy už od mala věděla, že je jiná, jenže nevěděla jak, rostla pomaleji, v osmnácti se jí začali špičatět uši, dokázala se přeměnit ve zvířata. Když ve dvaceti dosáhla celkové přeměny, její opatrovnice jí řekla, že je elfka, že patří do známého rodu Collinsů o kterém koloval mýtus, že jsou to elfové, což byla pravda. Její opatrovnice jí poradila, kde je najde, neřekla jí ale proč ji opustili. Z povídaček vesničanů se ale dozvěděla, že prý proto, že byla už od malinka jiná, jelikož měla na čele propletené pozlacení. Našla je, jejich sídlo, veliké panství uprostřed lesa. Setkání probíhalo úplně jinak, než jak si představovala. Přijali ji jako ztracenou dceru, ona to neřešila, protože byla velmi ráda, za to že má konečně svoji pravou rodinu. Vychovávali ji, tak jak se patřilo, protože bylo předpovězeno, že dokáže velké věci. Postupně ti nejstarší elfové z jejího rodu umřeli, ať už na mor nebo je zabila skupinka lidí, kteří o tomhle rodu říkali, že jsou prokletí. Zůstala jenom ona, její bratr, jeho žena a děti. Ona se starala o panství. Takto si žila po mnoho a mnoho let, že už ani sama neví, jak dlouho to bylo. Když se dozvěděla, že vymírají nadpřirození tvorové, byla z toho smutná. Podle ní to nebylo spravedlivé, protože lidí bylo čím dál víc. Opustila svoji rodinu, protože věděla, že potomci jejího bratra panství povedou dobře. Vyšla hledat nějaké místo, kde by mohli přežívat. Při této cestě narazila na krvavou elfku jménem Shayde, ta jí řekla, že má stejný záměr, proto se vydaly hledat spolu. Hodně let takto putovaly, až se jednou zastavily u pramene, kde si odpočinuly. Potom se stalo něco, co si ty dvě nechávají pro sebe. Díky tomuto se rozhodly, že tady bude to chráněné území. Začali se sem stěhovat všichni elfové, z celé země. Poté sem přišli i další tvorové a z tohoto dříve obyčejného lesa byl teď les posvátný určený jen pro tyto vyvolené tvory, kteří tu stále žijí. Od té doby, co založily tento les, má Missy nadání pro všech pět živlů. Zemi, oheň, vodu, vzduch a ducha. Missy za svůj život nenašla tu pravou lásku a to žije už opravdu dlouho. Někdy by chtěla zažít život obyčejného člověka, ale ví, že tento život je mnohem lepší. To, jaké mají tito tvorové možnosti, se nepoštěstí hned tak někomu.
Galerie:
Přeměněná 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama