Madison Ray

19. února 2013 v 16:47 | Vix
Prezývka: Týna
Meno a priezvisko: Madison Ray
Rasa: Víla

Číslo domu v ktorom budete bývať: Dům číslo 1
Povaha: Madi miluje vzduch a když může být volná, často si představuje, když je někde v místnosti, že roztáhne svoje křídla a letí. Má taky bohatou fantazii. Táhne ji to k přírodě, volnosti. Žije den, jako by byl poslední. Sní všechno a je dost upřímná. Když může, je venku a sama a poslouchá hudbu. U kluků je oblíbená, hlavně díky jejímu smyslu pro humor a její spontánnosti. Je šťastná tak, jak je nikomu nedovolí, aby ji měnil.
Záľuby: Miluje hudbu všeho druhu a umění. Ráda maluje a čte různé knížky. Je jí jedno jaké, prostě si ráda někam sedne a čte i několik hodin v kuse.
História: Madison je 17 let. Narodila se v Itálii, když jí bylo pár měsíců, rodiče se rozvedli a Madi s matkou pak cestovala po celém světě. Na dlouhou dobu se ale usadili v Americe. Tam chodila asi do svých 8-mi let na školu v Denveru. Pak se přestěhovali do Paříže, kde studovala umění, prostě žila normální život. Ale od jejích 13 let s ní nebylo něco v pořádku. Někdy, když se naštvala nebo byla naopak šťastná na to reagoval i vzduch. Třeba začal hrozně foukat vítr, nebo se kolem ní vytvořilo malé tornádo. A co víc. Někdy se zmenšila jen na pár centimetrů a narostly jí křídla. Nechápala, čím to je. Nakonec se odhodlala a o všem řekla matce. Ta jí jen stroze odpověděla, že je ať si nevymýšlí. Od té doby o tom s ní už nemluvila. O 3 roky později, v jejích 16-ti jí matka umřela na zhoubnou rakovinu. Chtěla se odstěhovat za otcem, ale ten se k ní nehlásil, ani o ni neměl zájem. Zoufalá se vydala do svého oblíbeného místa- do knihovny. Byla tam celou noc. A celou noc nemohla usnout, tak četla různé knihy. Až narazila na jednu, kde bylo o různých bytostech. Tam se dočetla o vílách. A zjistila, že i ona vílou je. To vysvětlilo ten vzduch, křídla a zmenšování. Na internetu se dozvěděla o tomhle místě, tak na nic nečekala, sbalila si kufry a odjela sem.
Galéria:
Její tetování na boku:
Přeměněná:

Dom

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama