Únor 2013

Léandre Tobias Thayer

25. února 2013 v 21:33 | Vix
Vaša prezývka: Blood Chels
Blog: dark-academy.blog.cz ; rpg-fantasy.blog.cz
Meno a priezvisko: Léandre Tobias Thayer
Rasa: Vlkolak

Dantes Nero Witwer

24. února 2013 v 23:09 | Vix
Vaša prezývka: Vixí
Blog: tento a rpg-pandora.blog.cz
Meno a priezvisko: Dantes Nero Witwer
Rasa: Dragenguard

Kyle Booth

24. února 2013 v 21:09 | Beck
Nick: Pecka
Blog: http://czandsk-love1d.blog.cz/
Jméno a příjmení: Kyle Booth
Rasa: Krvavý elf

Elisabet Elis Goulding

24. února 2013 v 13:05 | Vix
Vaša prezývka: Ling Ling
Meno postavy: Elisabet Elis Goulding
Rasa: Dragenguard

Dôležité!!

24. února 2013 v 11:37 | Vix
Opäť ahojte,
Takže cez víkend som bola neaktivná z dôvodu že som bola mimo domov bez netu, a však keď som prišla, skoro ma vykotilo. Ja viem že vás láka byť vodcami ale berte na vedomie že ako vodca musíte mať aj znalosti lesa (čo tu je, čo smiete a pod.) to sa síce môžte dočítať ale nejde len o to.. Ako vodca musíte byť aktivnými hráčmi. Mám s tým skúsenosti a sama veľmi dobre viem že polka Vodcov ktorých bych sme regli a ktorí regnutí aj sú, by to zanedbali. Ide nám o to že vy ako vodcovia, by ste mali byť príkladom pre vašu Rasu a teda nehrať to raz za Mesiac. Preto som sa ihneď skontaktovala s Beck a dohodli sme sa že to prerobíme. Odteraz je to robené systémom ktorým to bolo myslené aj predtým. Jednoducho pošlete registračku (rozpísanú!) budete hrať, aspoň mesiac možno aj menej/viac a podľa vášho hrania a správania usúdime či ste schopní hrať vodcov. Neskôr nás môte kontaktovať v Dotazoch alebo normálne ako nás zastihnete a my sa dohodneme či môžete byť vodcami..
Určite vám teraz vŕta v hlave (minimálne tým ktorí už vodcovia sú) že čo s regnutími vodcami. Takto... S Beck sme sa bavili že vy čo už ste, vás už necháme. Nemá to cenu vás teraz odvolávať ale ďalších neregneme!!!

Paradox "Chris" Marcii

24. února 2013 v 10:10 | Beck
Nick: M.
Blog: adromalius.blog.cz
Jméno a příjmení: Paradox "Chris" Marcii
Rasa: Našeptávač- Hlavní našeptávač

Obytná část Trollové

23. února 2013 v 12:55 | Beck

1.
2.
3.
4.

1. Dominic Dylan Randel
2.
3.
4.

Obytná část Banshee

23. února 2013 v 12:47 | Beck

1. Twally Roxy Everard
2.
3.
4.

1. Marilyn Bennet
2.
3.
4.

Obytná část Dragenguardi

23. února 2013 v 12:38 | Beck

1. Olympia Nathaly Owsen
2. Arwen Arty Caybi
3.
4.

1. Elisabet Elis Goulding
2. Dantes Nero Witwer
3. Kesha Leila Orming
4. Keira Ryann Gallagher

Danielle Crush

23. února 2013 v 10:52 | Vix
Vaša prezývka: Peťan
Meno a priezvisko: Danielle Crush
Rasa: Víla

Rosalie Jesica Wings

22. února 2013 v 23:08 | Beck
Vaše přezdívka: Pecka
Blog: czandsk-love1d.blog.cz
Jméno a příjmení: Rosalie Jesica Wings
Rasa: Vlkodlak- vůdce

Cameron (Cam) Drigo

22. února 2013 v 19:43 | Beck
Vaše přezdívka: Becky
Blog: tento
Jméno a příjmení: Cameron (Cam) Drigo
Rasa: Vlkodlak

Victor Marco Martínez

21. února 2013 v 19:10 | Vix
Vaša prezývka: Blood Chels
Blog: rpg-fantasy.blog.cz ; dark-academy.blog.cz
Meno a priezvisko: Victor Marco Martínez
Rasa: Vlkolak

Madison Ray

19. února 2013 v 16:47 | Vix
Prezývka: Týna
Meno a priezvisko: Madison Ray
Rasa: Víla

Jeams Amell

19. února 2013 v 16:30 | Vix
Vaša prezývka: Ling-Ling
Meno a priezvisko: Jeams Amell
Rasa: Dryáda

Layla Sue Night

17. února 2013 v 20:56 | Vix
Vaša prezývka: Nessie
Meno a priezvisko: Layla Sue Night
Rasa: Vlkolak

Shayde Rain Sorrentine

16. února 2013 v 13:13 | Vix
Prezývka: Vix
Blog: tento
Meno a priezvisko: Shayde Rain Sorrentine
Rasa: krvavý elf- Vodca a Veliteľ Dark Forestkých Stráží

Registrácia

16. února 2013 v 11:56 | Beck a Vix
Registrácie odosielajte do komentárov, hneď po zveřejnění môžte hrať.
Přečtěte si články pod registrací, jsou důležité, pro vaše pozdější hraní, také nezapomeňte shlédnout trailer k tomuto rpg níže.
Želáme príjemnú hru ;)


Skutočné info.
Vaša prezývka:
Blog:
Email (nebude zveřejňovaný):

Vymyslené info. o vašej postave:
Meno a priezvisko:
Rasa: (Vybrať si tu!)
Vek:
Číslo domu v ktorom budete bývať: (Vybrať si tu!)
Povaha:
Záľuby:
História:
Hlavná fotka:
Galéria: (Max 7 foto.)
(speciální schopnost, u vůdců)


Melissa Missy Collins

15. února 2013 v 23:22 | Beck
Nick: Becky
Blog: tento
Jméno a příjmení postavy: Melissa Missy Collins
Rasa: Noční elf- vůdkyně

Život v Dark Forestu

15. února 2013 v 17:45 | Beck

Život v Dark Forestu

Každé bytosti si tu žijí jinak. V tomto článku bysme chtěli shrnout to, jak tady bydlí, jaké jsou mezi nimi vztahy, čím se živí atd. Napsané to je opravdu stručně a je dobré si to přečíst, abyste věděli, jak to tu vlastně funguje.

Jak už bylo řečeno každá z ras má svého vůdce. Všichni vůdci ras jsou v míru, i když se někdy nemusí pohodnout a třeba se i nemají moc v lásce.


Elfové mají nejblíž k jejich bohyni Eywě, proto jejich domy sídlí co nejblíž ke 'Stromu duchů'. Elfové se pohodnou s každou rasou, s žádnou nemají problém.
Noční elfové žijí v té světlejší části, než kde žijí krvaví elfové. Když se noční elfové přemění živí se především vzácným ovocem, které si předem musí vyhledat, toto ovoce jim dodává energii, tak jako dodává krev zvířat energii krvavým elfům.

Víly jsou velmi mírumilovné, tím pádem se také se všemi pohodnou. Víly žijí většinou u stromové prosvětlené části plné květin. Jsou velmi spokojené a snaží se být příkladem pro ostatní svým milým a obětavým chováním. Energii sbírají z druhu jedlé květiny, která vypadá jako růže a zvonek dohromady. Je bílofialová a chutná jako směs lesního ovoce.

Dryády žijí většinou u svého stromu, o který se starají. Někdy se nepohodnou s šusty, ale jinak jsou s ostatními tvory zcela v míru. Energii čerpají ze svého stromu různými způsoby. Když jsou přeměněny tak několika minutovým převtělením do něj a když přeměněni nejsou tak jednoduše ručně.

Najády žijí, co nejblíž vodě ze které také berou energii, menší styk s vodou jim umožní nabrat aspoň trochu energie. Čím déle vodu z energie čerpají tím větší pak je. Najády se také nepohodují se šusty, ale nevadí jim.

Vlkodlaci se usadili dál od vody, jednoduše protože ji moc nemusí, žijí ale na místě, kde se dá také lehce sehnat potrava. Energii berou v podstatě ze všeho, co sní, jelikož vlkodlaci energie potřebují hodně, protože jí brzo spotřebují. Vlkodlaci nemají rádi Najády a Sirény, jednoduše tvory spojeny s vodou.

Sirény žijí naopak také co nejblíž vodě, ne ale co nejblíž jezírkám, potokům atd. jako Najády, ale blíže k moři. Rády si jen tak volně plavou nebo leží na kamenech. Sireny jsou velmi provokativní, nejenom že se moc nemusí s Vlkodlaky, ale také s Poltergeisty a Našeptávači. Sirény berou energii z mořských plodů.

Dragenguardi pobývají v domcích na skále, protože tam jsou nejvýše oblakům a cítí se tam volní, ale také mají přehled o celém Dark forestu, jelikož jsou jeho bojovníci. Energii do boje čerpají z létání. Pohodnou se se všemi, co tady žijí.

Banshee mají domky v bažinatější části lesa. Energii čerpají přes jejich vlasy, ale nikdo neví přesně jak. Banshee se pohodnou se všemi, kteří tu jsou, ale také jim je milé všechny využívat. Nikdy nemůžete Banshee naplno věřit, i když některé jsou jiné.

Trollové žijí převážně v jeskyních, kde mají vybudované své domky. Energii čerpají právě z kamene (tzn. že když se spojí s kamenem mohou z něj načerpat energii). Trollové nemají v lásce Branshee, protože nechtějí být ovládáni jejich kvílením, to samé u našeptávačů, kteří mají hypnozu.

Poltergeisti se usadili mimo vodu a stromy čili na rovinatou plochu. Jak už bylo řečeno rádi hážou s předměty nebo je schovávají, tyhle naschvály dělají v podstatě úplně všem, protože to je prostě jejich vrozená zábava. Energii nabírají ze spánku.

Šusti, žijí v té nejvíc zalesněné části, kde si střádají své poklady. Z těch největších pokladů nabírají energii, proto je středí jako oko v hlavě. Mají rádi všechny tvory, ale když to na ně příjde tak vezmou cokoliv komukoliv.

Našeptávači žijí ve stinné části lesa, kam si často zvou i ty jejich 'oběti'. Rádi se zdržují v depresivním prostředí. Energii nabírají klasicky z toho, co dělají. Čili z toho k čemu dohání určitou osobu. Tímto se jako přeměnění i živí.

Každý měsíc (3/4 měsíce naše) se koná tzv. obřad uctívání bohyně Eywy. Mají ho na starosti vůdce elfů. Patří k tomu řeč a samotný obřad.

-Mělo by to být snad vše, je to stručné, jednoduché a zkuste se podle toho i trošku řídit, není to na škodu-