Tvorba postavy

24. ledna 2013 v 11:17 | Beck
Předtím, než si založíte postavu přečtěte si pravidla!

1. Jméno a přímení postavy- Mělo by vaší postavě vyhovovat po celou dobu působení na stránce. Prosíme vás abyste si nevybíraly známá jména herců, zpěváků a dalších známých lidí. Buďte originální.
2.Rasa- myslím, že k tomu není co dodat, vyberte si rasu, která se vám líbí a se kterou budete po celou dobu svého působení tady spokojeni.
3.Věk-Měli byste napsát dva odlišné věky, ten na kolik vypadá jako člověk a ten kolik vaší postavě opravdu je. Např. Jste noční elf, ti jsou velmi staří, takže vám bude v lidských letech třeba 17 a v elfích 1070.
4.Číslo domu, ve kterém budete bydlet- Vyberte si z domů z vaší skupiny.
5.Povaha- Tady se začněte více rozepisovat. Jak se vaše postava chová k jiným lidem, celkově jaká je. To je jenom na vás.
6.Zájmy- Napište co vaši postavu baví, co dělá ve volném čase, zpívá? tancuje? čte knihy? Činností je plno a vy toho určitě napíšete co nejvíc.
7.Historie- Vaše postava už toho určitě hodně prožila. Díky tomu, že nejste lidé ale různé bytosti, které žijí dlouho, se můžete krásně rozepsat.
8.Hlavní fotka vaší postavy- chceme aby tam šlo dobře vidět do obličeje a aby to byla vaše lidská podoba
9.Galerie- do galerie si můžete dát fotky postavy, např. jak vypadá přeměněná/ý, mazlíčka, tetování, čehokoliv co tu chcete mít. Upozorňujeme ale že si sem můžete dát max. 7 fotek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama