Historie

4. ledna 2013 v 16:58 | Beck

Historie Tmavého lesa

Dark forest byl nalezen teprve nedávno, do té doby vědělo jen pár určitých tvorů, kde se nachází. Ti tvorové jsou Elfové, kteří v něm žili už od nepaměti. Domnívá se, že právě elfové udělali z tmavého lesa toto chráněné území, jenom pro určité bytosti.
Elfí historky praví, že tento tmavý les se začal vyvíjet díky posvátnému pramenu, který tam byl už před příchodem elfů, kteří tu díky tomuto pramenu založili vesnici. Když pramen více vyvěral, vytvořila se malá řeka, pro které elfové udělali koryto, které bylo ale kratší, než potom byla řeka. Řeka tekla dál přes koryto a vytvořila malý ostrůvek, kterým se potom vracela zase zpět. Tohle místo se nedá jen tak popsat ani nemá žádný název, oni věří, že tohle místo vytvořila jejich bohyně Eywa, protože tohle místo dokáže uzdravovat pomocí posvátného stromu. Větve stromu rostou velmi vysoko, kde z každého jejího konce se dolů spouští bílý, růžový nebo modrý šlahoun, který dosahuje až na oválné prostory na zemi. Tam, při obřadech, se pokládají ti, co zemřeli nebo umírají a Eywa je buď navrátí,nebo si je vezme k sobě 'na její svět'. Tento strom, ale také dokáže uzdravovat vážná zranění a dokáže vás uvést do říše snů. (To v případě, kdy toužíte čtyři hodiny nepřetržitého spánku, protože vás nesmí nikdo vyrušit, nesmí i kdyby chtěli a to díky té zóně kterou u sebe v tu chvíli máte). S tímto stromem se spojí tak, že si lehnete na oválný prostor na zemi, šlahouny se kolem vás obepnou a proces může začít. Tento strom v noci barevně světélkuje. Nazvali ho "strom duchů" a začali jej uctívat.
Les se začal velmi vyvíjet, začalo se tu objevovat plno nových, zajímavých míst. Také vesnice byla každým rokem lepší a lepší.
Po nějaké době byli elfi požádáni aby sem přijmuli jiný druh a to víly. Ani jednomu druhů elfů to nevadilo, tudíž neměli problém a víly přijali.
Potom sem zamířili dva skoro vyhynulé druhy, Poltergeisty a šusty, které také přijali.
Dragenguardi sem byli povoláni na ochranu ostatních.
Dál sem zamířili vlkodlaci, nymfy, sirény, banshee, trollové a dokonce i našeptávači, to byl poslední druh, který se sem dostal.
Tento les stále vedou jenom elfové, protože se už nemálo potkali s různými zradami.
Kolem roku 170 se Dark forest už přestal tvořit a přeměňovat, zůstal už takovým, jaký ho známe dodnes.

Strom Duchů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama