Leden 2013

Čo treba spraviť pred registráciou?

24. ledna 2013 v 11:24 | Beck
Před registrací chceme abyste si důkladně přečetli:

1. Historii- moc času vám nezabere a aspoň budete vědět o čem to vlastně je
2. Život v Dark Forestu- budete vědět, jak tady zdejší bytosti žijí, kdo třeba není moc v míru atd.
3. Rasy a vůdce ras- tohle si přečíst musíte, protože tam si budete vybírat svoji rasu
4. Tvorba postavy- což je jasné, že potřebujete prvně vědět co a jak

Tvorba postavy

24. ledna 2013 v 11:17 | Beck
Předtím, než si založíte postavu přečtěte si pravidla!

1. Jméno a přímení postavy- Mělo by vaší postavě vyhovovat po celou dobu působení na stránce. Prosíme vás abyste si nevybíraly známá jména herců, zpěváků a dalších známých lidí. Buďte originální.
2.Rasa- myslím, že k tomu není co dodat, vyberte si rasu, která se vám líbí a se kterou budete po celou dobu svého působení tady spokojeni.
3.Věk-Měli byste napsát dva odlišné věky, ten na kolik vypadá jako člověk a ten kolik vaší postavě opravdu je. Např. Jste noční elf, ti jsou velmi staří, takže vám bude v lidských letech třeba 17 a v elfích 1070.
4.Číslo domu, ve kterém budete bydlet- Vyberte si z domů z vaší skupiny.
5.Povaha- Tady se začněte více rozepisovat. Jak se vaše postava chová k jiným lidem, celkově jaká je. To je jenom na vás.
6.Zájmy- Napište co vaši postavu baví, co dělá ve volném čase, zpívá? tancuje? čte knihy? Činností je plno a vy toho určitě napíšete co nejvíc.
7.Historie- Vaše postava už toho určitě hodně prožila. Díky tomu, že nejste lidé ale různé bytosti, které žijí dlouho, se můžete krásně rozepsat.
8.Hlavní fotka vaší postavy- chceme aby tam šlo dobře vidět do obličeje a aby to byla vaše lidská podoba
9.Galerie- do galerie si můžete dát fotky postavy, např. jak vypadá přeměněná/ý, mazlíčka, tetování, čehokoliv co tu chcete mít. Upozorňujeme ale že si sem můžete dát max. 7 fotek

Obytná část Našeptávači

5. ledna 2013 v 22:30 | Beck

Našeptávači

1.
2.
3.

1. Paradox "Chris" Marcii
2. Olivia Symphony Flyman
3.

Obytná část Šusti

5. ledna 2013 v 22:28 | Beck

Šusti

1.
2.
3.

1.
2.
3.

Obytná část Poltergeisti

5. ledna 2013 v 22:27 | Beck

1.
2.
3.

1.
2.
3.

Obytná část Sirény

5. ledna 2013 v 22:25 | Beck

1.
2.
3.

1. Beatrice/Merlia (vůdkyně)
2. Isabella Hartley
3.

Obytná část Vlkodlaci

5. ledna 2013 v 21:38 | Beck

1. Layla Sue Night
2. Léandre Tobias Thayer
3. Kayle North Sortimentz
4. Stefanie Sarah Sorceress

1. Victor Marco Martínez
2. Cameron (Cam) Drigo
3. Rosalie Jesica Wings
4. Caroline Demonds

1.
2.
3.
4.

1. Evelyn Sharon Dell
2. Carl Harold Xavier
3.
4.

Obytná část Najády

5. ledna 2013 v 21:34 | Beck

1. Naya De Lovisttic
2.
3.
4.

1.Noemi Kysh-Laemon
2. Losse Targaryen
3.
4.

Obytná část Dryády

5. ledna 2013 v 21:31 | Beck

1. Jeams Amell
2. Daniel Ansel Abbey
3.
4.

1.
2.
3.
4.

Obytná část Víly

5. ledna 2013 v 21:29 | Beck
Žijí na palouku u Stromu Duší.

1. Madison Ray
2.
3.

1. Danielle Crush
2.
3.


Obytná část Krvaví elfové

5. ledna 2013 v 21:25 | Beck
Jejich domky jsou blízko Stromů Duší na té méně osvětlené části.

1. Kyle Booth
2. Damon Sent
3.

1.
2.
3.

Obytná část Noční elfové

5. ledna 2013 v 21:22 | Beck
Jejich domky jsou blízko Stromu Duší na té více osvětlené části.

1.
2.
3.

1.
2.
3.

Obytné části

5. ledna 2013 v 21:14 | BeckŠusti


Našeptávači


Rasy a vůdce rasy

5. ledna 2013 v 15:02 | Beck
Pro začátek, jsou tu stručně vypsané všechny rasy, u každé je fotka vůdce rasy a to jestli je zabraný nebo jestli ne. Když si někoho z nich zaberete, musíte mít ve fotce přeměny tu fotku, která už tu je stanovená a lidskou fotku si můžete dát jakoukoliv chcete, ale měla by by se podobat. Dále také vůdci napíší svoji speciální schopnost. Každopádně u každé registrace může být i fotka přeměny.

Elfové

noční elf
Pozná se jako každý jiný elf zašpičatělými uši. Už podle názvu se jedná o nočního tvora, ale to neznamená, že vychází ven v noci a přes den spí, znamená to jenom, že v noci rád podniká různé 'výpravy' do přírody. Noční elfové, jsou velice záhadní tvorové a mají jedinečnou schopnost. Dokáží komunikovat se zvířaty.
Vůdkyně- ZABRANÁ (Melissa Missy Collins) jej špecialna schopnosť: Ovládanie všetkých živlov...
schopnost: můžete na sebe vzít podobu jakéhokoliv zvířete..

Krvavý elf
Jsou opakem nočních elfů. Také mají zašpičatělé uši. Velmi oblíbené mají tajemné tmavé prostory. Nejsou to už podle názvu zrovna vegetariáni. Většina z nich se živí na zvířatech, ale najde se pár, kteří se živí lidmi. Zvířata jí hlavně proto, že z jejich krve dokáží načerpat energii a po jejím vypití mají na nějakou dobu velkou sílu. Lidskou krev smí jenom jednou začas, protože přeci jen tohle nejsou upíři.
Vůdkyně- ZABRANÁ (Shayde Rain Sorrentine) jej špecialna schopnosť: Schopnosti mačkovitých šeliem..
schopnost: neskutočná ohybnosť (ako guma)..

Víly

Víly se dokáží zmenšit do velikosti jen několika centimentrů. Jsou ojedinělým druhem na celé planetě, vyskytuje se jich velmi málo. Poznáte je podle jejich perleťových až průhledných křídel (které mají, jenom když se zmenší) a podle jejich zářivého úsměvu. I když jsou po zmenšení velmi maličká, dokáží rychle létat.
Vůdkyně- VOLNÁ
schopnost: živel vzduch

Nymfy


Dryády
Jsou druh lesních nymf, které jsou spojeny se svým stomem o který se starají se vší péčí a láskou. Se svým stromem jsou spjaty tak silně, např., že když je strom pokácen Dryáda umírá. Dryádu poznáme podle dlouhých hnědých vlasů různých odstínů, hnědých očí a hezké bronzové pleti. Díky stromům dokáží uzdravovat, jak sebe tak i ostatní, ale ne zacelovat rány a tak dále jako Najády. Dryády, zranění jenom ošetří a zabrání infekci, jinak ho nechají přirozeně se zacelit.
Vůdce- VOLNÝ
schopnost: živel země

Najády
Najády žijí u jezer, řek, či potoků. Říká se, že zabezpečují hojnost této půdy. Jsou charakteristické svou světlou až namodralou pokožkou a tmavýma očima. Jejich vlasy mohou být modrozelené, ale i blond až rezavé. Dokáží využívat energii z vody a to pouhým dotekem. Pokud je nymfa poraněna, voda jí zranění očistí a zcela odstraní.
Vůdkyně- VOLNÁ
schopnost: živel voda

Vlkodlak

Každý určitě ví, jak vlkodlak vypadá, je to prostě obrovský vlk. Když se ve vlka změníte, většina lidských smyslů jde stranou a převládají ty vlčí. Vlkodlak má velmi vyvinutý čich a sluch. Má tu výhodu, že dobře slyší, i když není ve vlkodlaka přeměněný. Jako vlkodlak dokáže velmi rychle běhat. Je dost silný na to, aby byl dobrým lovcem.
Vůdkyně: ZABRANA (Rosalie Jesica Wings) její speciální schopnost: dokáže mluvit se zvířaty
schopnost: živel oheň

Siréna

Je mořská panna, která vábí muže svým zpěvem, díky kterému jsou potom očarovaní a ona je může přinutit k čemukoliv co jí udělá dobře (např. aby jí ten muž dělal dobře, nemůže je přijmout třeba k tomu, aby jí donesl pití). Tuto schopnost, ale nemůže používat pořád, někdy si musí dát pauzu, aby tu rozkoš vstřebala. Sirény stahují své oběti hluboko do moře a většinou je potom zabijí. Najdou se ale i takové, které znají milosrdenství, ale těch je velmi málo. Siréna může být zásadně jenom žena.
Vůdkyně- ZABRANÁ! (Rose)
schopnost: živel energie

Dragenguard

Je to v podstatě napůl člověk, napůl drak. Má dračí oči a křídla, jinak vypadá jako člověk. Pokud chce křídla může i schovat, tak že je vlastně jakoby vtáhne do sebe, čili už jsou na něm dračí jenom oči. Všichni jsou velmi dobří bojovníci a dokáží velmi rychle létat. Když jsou vysoko v oblacích dokáží vidět na zem tak, jako kdyby nad ní byli jenom pár metrů.
(do registrace si dejte foto draka)
Vůdkyně- VOLNÁ!
Schopnost: Dokonalý zrak

Banshee

Banshee se dá přeložit jako víla z kopců, ale známější je jako víla smrti. Banshee je duše mrtvé víly nebo zavražděné nevinné dívky a v podstatě má tři podoby, jak se může zjevovat. Přeměněná Banshee je krásná dívka s očima bez panenek a dlouhými obvykle blond až bílými vlasy, oblečená do bíle nebo světle šedé a její pleť je velmi bledá.
Vůdkyně- VOLNÁ!
Schopnost: neustávající kvílení (tzn. že tímto člověka jakoby zhypnotizuje a vymůže si od něj to co potřebuje)

Troll

Troll je vlastně potomek obrů. Po přeměně jsou velcí a velmi silní. Většinou požírají zvířata, ale i lesní plody. Mírnější druhy trollů, kteří jsou jakoby jiní, mají podle bájí přenášet lásku na zem. Jestli tomu ale tak je to nikdo neví. Troll jako člověk má většinou hnědé až černé vlasy a jeho pokožka není zcela bledá. Jsou poměrně vysocí, ale po proměně jsou ještě jednou takoví.
Vůdce- VOLNÝ!
Schopnost: ovládání primitivních škodlivých kouzel

Poltergeist

Znamená v překladu hřmotící, rámusící duch. V jeho pravé podobě je průhledný, ale dokáže mít i ohnivý nádech. Samovolně pohybuje s předměty a rád je potom schovává třeba za pohovkou. Nikdo nikdy nevěřil, že existuje, protože je to skoro vymřelý druh, tudíž je jich velmi málo.
Vůdce- VOLNÝ
schopnost: vytváření iluzí

Šust

Je to lesní ďáblík (v podstatě skřítek) s modravým světélkováním těla (pokud je přemeněný). Na své lidské oběti seskakuje ze stromů s hlasitým zařváním a následně pak člověka obere o cennosti. Při tomto člověka tahá za vlasy, za uši a nepříjemně ho fackuje. Následně potom s lupem utíká pryč a mění se zase do podoby člověka. Díky tomuto, jsou v tomto lese, kam lidé nesmí. Šust umí světélkovat i jinými barvami, které si sám přeje.

Nemá vůdce!

Našeptávač

Je druh démona, který svým obětem našeptává co mají dělat nebo jak mají jednat pomocí hypnózy, která ale vydrží u nezkušených našeptávačů jenom chvíli. Tuto schopnost tady musí rozvíjet a trénovat v kurzech našeptávačů. Pokud je v této činnosti už velmi dobrý může tu určitou osobu dohnat i k depresím a sebevražedným myšlenkám.

Nemá vůdce má ale hlavního našeptávače, který je učí hypnózu! ZABRANÝ! (Paradox "Chris" Marcii) jeho speciální schopnost: dovede ovládat všechny našeptávače
Historie

4. ledna 2013 v 16:58 | Beck

Historie Tmavého lesa

Dark forest byl nalezen teprve nedávno, do té doby vědělo jen pár určitých tvorů, kde se nachází. Ti tvorové jsou Elfové, kteří v něm žili už od nepaměti. Domnívá se, že právě elfové udělali z tmavého lesa toto chráněné území, jenom pro určité bytosti.
Elfí historky praví, že tento tmavý les se začal vyvíjet díky posvátnému pramenu, který tam byl už před příchodem elfů, kteří tu díky tomuto pramenu založili vesnici. Když pramen více vyvěral, vytvořila se malá řeka, pro které elfové udělali koryto, které bylo ale kratší, než potom byla řeka. Řeka tekla dál přes koryto a vytvořila malý ostrůvek, kterým se potom vracela zase zpět. Tohle místo se nedá jen tak popsat ani nemá žádný název, oni věří, že tohle místo vytvořila jejich bohyně Eywa, protože tohle místo dokáže uzdravovat pomocí posvátného stromu. Větve stromu rostou velmi vysoko, kde z každého jejího konce se dolů spouští bílý, růžový nebo modrý šlahoun, který dosahuje až na oválné prostory na zemi. Tam, při obřadech, se pokládají ti, co zemřeli nebo umírají a Eywa je buď navrátí,nebo si je vezme k sobě 'na její svět'. Tento strom, ale také dokáže uzdravovat vážná zranění a dokáže vás uvést do říše snů. (To v případě, kdy toužíte čtyři hodiny nepřetržitého spánku, protože vás nesmí nikdo vyrušit, nesmí i kdyby chtěli a to díky té zóně kterou u sebe v tu chvíli máte). S tímto stromem se spojí tak, že si lehnete na oválný prostor na zemi, šlahouny se kolem vás obepnou a proces může začít. Tento strom v noci barevně světélkuje. Nazvali ho "strom duchů" a začali jej uctívat.
Les se začal velmi vyvíjet, začalo se tu objevovat plno nových, zajímavých míst. Také vesnice byla každým rokem lepší a lepší.
Po nějaké době byli elfi požádáni aby sem přijmuli jiný druh a to víly. Ani jednomu druhů elfů to nevadilo, tudíž neměli problém a víly přijali.
Potom sem zamířili dva skoro vyhynulé druhy, Poltergeisty a šusty, které také přijali.
Dragenguardi sem byli povoláni na ochranu ostatních.
Dál sem zamířili vlkodlaci, nymfy, sirény, banshee, trollové a dokonce i našeptávači, to byl poslední druh, který se sem dostal.
Tento les stále vedou jenom elfové, protože se už nemálo potkali s různými zradami.
Kolem roku 170 se Dark forest už přestal tvořit a přeměňovat, zůstal už takovým, jaký ho známe dodnes.

Strom Duchů

Sídlo správcov

4. ledna 2013 v 13:21

Sídlo správcov je najkrajšou budovou v meste. Nie je to však stavba. Celá budova je zriadená do hrubého a vysokého stromu, okolo ktorého je množstvo schodísk. Vnútri stromu sa nachádzajú miestnosti, izby a siene, o ktorých by ste si ani nemysleli, že sa sem vmestia. Na vchodovej bráne stojí nápis:

"Vstúp, cudzinec, no maj srdce čisté!
Ak nemáš a vstúpiš, tvoja bytosť zneistie.
Preto za dverami nech zlé úmysly,
ukáž svoju pravú tvár a napni zmysly!"